UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wou wou

2 posters

Go down

wou wou Empty wou wou

Postaj  HeliX čet sij 03, 2008 5:21 pm

e ljudi da nest napisem,e sinoć sam bio kod lakija bilo je preterano skupilo se drustvo,ilija doneo gitaru sviralo se,pilo se,kasnije sam se ja nasajbo ko zver,pa sam bacao neke pijane wou wou freestylove,ma ludnica,lik mi gitarom davo bit,ma odlično svira,svaka čast,kasnije se ne sećam jer sam rokao konjak i zaspao sam na stolici,laki me je probudio oko pola pet,naravno bio je pijan,popili smo jos po tri piva svaki(mislim da je bilo tri)i ja sam otisao kući,napolju je bilo zima,ma za umret.Dok sam se doteturao do kuće pretvorio sam se u zamrzivač,lego u pola sest,ustao u pola osam jos mamuran i krenuo na posao,LJUDI MRTAV SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zadnja promjena: ; pet sij 04, 2008 11:56 am; ukupno mijenjano 1 put.
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

wou wou Empty Bemu kamen

Postaj  Scorpion pet sij 04, 2008 12:05 am

Aaaaaaaaaa dobor je brate znaci bilo nema sta bacat bit uz gitaru i gologuz pravit krempitu !!! A Coro kučko prljava nisi doso zadnji dan skole kad smo se dogovorili da cemo da pijemo hahahhahahhahah (sala) !!!
Doso Jagi polu pijan i ja pijan ko guzica jos dosao kuci u 6 h a krenuo od tog lika oko pola 2 mislim da sam spavo negde u kanalu ne znam tacno nebitno !!! Steta trebo si doci.....................da cuo sam samo da su od tebe nasli patike ahhahahhaha mora da si bio trezan !!!
Scorpion
Scorpion

Broj postova : 29
Age : 34
Location : bagdad
Registration date : 27.11.2007

http://www.grozdje.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.