UPF Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sa membrane skidam kajmak!!!!!!!

2 posters

Go down

sa membrane skidam kajmak!!!!!!! Empty sa membrane skidam kajmak!!!!!!!

Postaj  buba pet pro 21, 2007 6:32 pm

evo dugo nist nisam nasvrljao pa rekoh da se javim malo!!!!!!sad sam dosao iz vu-a,jagy tamo malo nest sljaka,ja sada trebam da odem do matorog pa navece idemo na Blackout party u vadisu!!!!male kmice su nas dissovale to jest uzvratili su nam.....to jest samo mali debeli "pimpek"!!!!!u masini se kuvaju nove stvari koje ce mo uskoro snimit,nakon sto coro snimi jos onih daest stvari di fali njegov deo!!!!! Very Happy
oho...uskoro je nova godina,ufatilo me nekoliko puta da razmisljam o tome...i skontao sam da je ovaj grad raspao...nemamo nigde novu godinu posteno da slavimo....pa sranje!!!prekljuce je bila JAgijeva i moja slava pa smo se malo napili...da proslavimo sto smo prosli matematiku!!!!!!!! Cool uzas ljudi dve litre rakije se stuklo.....otisla i gajba piva ju ju ju....mislim pilo se citav dan al opet bilo je lepo!!!!!!!!!!!!!! santa
buba
buba

Broj postova : 55
Age : 34
Location : tompojevci
Registration date : 14.11.2007

http://upf.110mb.com/buba_clanovi.html

[Vrh] Go down

sa membrane skidam kajmak!!!!!!! Empty rakija pivo rakija

Postaj  HeliX uto pro 25, 2007 3:29 pm

da se nadovezem na bubinu pricu,ljudi za slavu je bilo prejako cugali smo rakije ubili se,ma bilo je pun gas.Osli do banana barili neke picke pili opet rakije.........nesmem vise ostalo je sve neprimeren sadrzaj Laughing
a sto se tice vukovarske braće iskreno da kazem očekivao sam odgovor a ne neki kurac,gde glumi da je on poznato masno prasence i gde tvrdi da je njegova keva pusila generalu da bi on nastupio na blackout festivalu,gde kaze da je on davao intervju samo neznam za cega za najredardiranijeg fejk kmizu pušač kurca repera,jedino za to za drugo nema sta da daje............
Razz
HeliX
HeliX

Broj postova : 64
Age : 35
Location : Klisa
Registration date : 18.11.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.